1001 دلیل بر اینکه پشت سازمان های تروریستی اسلامی امپراطوری اهریمنی انگلیس قرار دارد


از سری افشاگری های سیاسی:

(1001 دلیل بر اینکه پشت سازمان های تروریستی اسلامی امپراطوری اهریمنی انگلیس قرار دارد)

در حاشیۀ خبرها:

پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ تهران ۰۲:۳۸ - ۲۶ فوریه  ۲۰۱۵ (سایت رادیو فردا)

سه خبرنگار شبکه الجزیره به اتهام پرواز دادن پهباد بر فراز پاریس بازداشت شدند

آزاداندیشان:

1- حتمن میدانید که اگر اسرائیل پایگاه سیاسی آمریکا در منطقۀ کشورهای عربی است، قطرهم پایگاه انگلیس در آن منطقه است.

2- تنها دفتر رسمی طالبان (سازمانی که با بودجۀ آمریکا و همکاری پاکستان بوجود آمد ولی برای انگلیس کارمیکند!) در قطر قرار دارد!  

3- میدانید که شبکۀ تلویزیونی الجزیره در حقیقت بی بی سی عربی است که متعلق به سازمان های اطلاعاتی انگلیس مستقر در دوحۀ قطر است و هدف اصلی پوشش دادن به کشورهای عربی است.

4- و باز میدانید که تنها تلویزیونی است که اسامه بن لادن ویدئوهایش را برای پخش در اختیار آن میگذاشت و الان هم بقیۀ سازمان های تروریستی همین کار را میکنند.

5- بیاد دارید که درماجرای سازمان انگلیسی اخوان المسلمین در مصر (که برادر خواندۀ فدائیان اسلام در ایران است) روی کار آوردن مورسی با تلاش دراز مدت لندن و مقاومت شجاعانۀ آزاداندیشان مصری و دادن دهها شهید در راه آزادی، که در پی آن  نظامیان میهن پرست دخالت ودولت نظامی 3 خبرنگار شبکۀ الجزیره را (که یکی از آنها هم استرالیائی بود) بجرم فعالیت به نفع اخوان المسلمین بازداشت و محاکمه و از 7 تا 10 سال زندان محکوم نمود.(اگر یادتان رفته به مطلبی با همین عنوان در وبسایت ما مراجعه کنید)

6- امیدواریم خبرهای دیروز را مبنی براینکه پهبادهای شناسائی بر فراز مراکز حساس پاریس به پرواز درآمده اند شنیدید. که با پیگیری مقامات امنیتی فرانسه، امروز معلوم شد 3 تن از خبرنگاران تلویزیون انگلیسی الجزیره مرتکب اینکار شده اند!!!


ارسال شده توسط انجمن جهانی آزاد اندیشان در تاریخ 25/02/2015 - چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳


ارسال این مطلب در شبکه های اجتماعی