از سری افشاگری ها با عنوان: 1001 دلیل بر اینکه انگلیس پشت بنیادگرایان تروریست اسلامی است


آخرین خبر امروز دوشنبه 23 جون ساعت 6:43 بعداز ظهر بوقت استرالیا
1- نگارنده مدت هاست بنیادگرایان تروریست اسلامی (مسلمانان واقعی) و انگلیس و آمریکا را زیر نظر دارم و هرچند گاه دم خروس هائی که از زیر عبای ضخیم روباه پیراستعمار (انگلیس ) بیرون میآید به دوستان و خوانندگان معرفی میکنم.
2- در گذشته تلویزیون انگلیسی الجزیره را معرفی کرده ام که در قطر (امیرنشین تحت نفوذ انگلیس) مستقر است و اعلامیه ها و ویدئوهای تروریست های اسلامی از جمله بن لادن معدوم و رهبر فعلی القاعده و یا طالبان را پخش میکند! 
3- بنا به خبر بالا 3 تن از کارمندان تلویزیون انگلیسی الجزیره به جرم گزارش های دروغی (از نوع گزارشات بی بی سی در توطئۀ 57 ایران) به نفع اخوان المسلمین (سازمان انگلیسی اسلامی = فدائیان اسلام در ایران) محاکمه و محکوم شدند. یکی از این افراد مزدوراسترالیائی است. (این اولین بار نیست که انگلیس از استرالیائی ها برای پیاده کردن سیاست های کثیف خود سوء استفاده میکند؛ ویلیام ناکس دارسی هم که ایران را به روز سیاه نشاند، همینطور جولیا آسانژ که پتۀ آمریکا و سایر رقبای انگلیس را روی آب ریخت هم استرالیائی بودند یا هستند!)
4- من خود جورنالیستم و طرفدارآزادی عقیده، بیان ونوشتار هستم ولی مزدوران نفوذی در این صنف مقدس مثل همۀ نهاد های انساندوستانه (از قبیل سازمان های حقوق بشری، جایزۀ نوبل، امنستی اینترنشنال،... و حتی سازمان ملل) این نهاد ها را از درون میخورند و بی محتوی میکنند! 
5- دوستان جوان باید بدانند که توطئه های انگلیس مثل نیزۀ شیطان(خیالی) چند پیکانه است و روباه پیراستعماربا ابزار اسلام واقعی هم جلوی ابرقدرت های رقیب مثل آمریکا، چین، روسیه را میگیرد وهم دشمن دیرینه اش کمونیزم را!
6- در این میان جنبش ناگهانی داعش (دقیقا مثل جنبش های ناگهانی القاعده وطالبان) ساخته و پرداختۀ عربستان سعودی و حامی بزرگش آمریکاست ولی مطمئنم الردی انگلیس (همانند القاعده و طالبان) با اعزام 450 تروریست از انگلستان نفوذ لازم را درآن کرده است!!!


ارسال شده توسط انجمن جهانی آزاد اندیشان در تاریخ 23/06/2014 - دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳


ارسال این مطلب در شبکه های اجتماعی